KIDS TRAINING CAMP - GLADIATOR RACE ARENA | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

KIDS TRAINING CAMP - GLADIATOR RACE ARENA

> Termín

26.6.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

TERMÍN: 26. června 2021 MÍSTO: GLADIATOR RACE ARENA, kemp Stříbrný rybík, Hradec Králové STRAVA: 2x svačina - oběd CHARAKTERISTIKA: Dětský tréninkový kemp GLADIATOR RACE pod vedením zkušených instruktorů. Vaše děti se mohou těšit na jedinečnou kombinaci hry, zábavy, pohybu a té správné dřiny. Ideální a bezpečné prostředí GLADIIATOR RACE ARENA garantuje skvělé zážitky a nabitý program. CO OČEKÁVAT? Vychytaný program ukáže Vašim dětem, jak lépe zvládat autentické GR překážky, naučí je navíc správným běžeckým, tréninkovým i strečinkovým zásadám. Tréninkové jednotky budou připraveny speciálně s ohledem k dětskému organismu. Program bude navíc obohacen o tréninky s použitím speciálních OCR pomůcek a bude uzpůsoben potřebám účastníků a jejich fyzické i technické připravenosti. Na závěr dne děti absolvují GR závod včetně odměna medailí. PRO KOHO JE KEMP VHODNÝ? Pro děti ve věku 8-15 let (roč. 2013-2006). Skupiny budou rozděleny a náročnost překážek bude přizpůsobena úrovni jednotlivých dětí. Kemp je vhodný pro začátečníky i pokročilé.

> Otevírací doba

8:45 - 17:30

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Hradec Králové
Ulice: Gladiator Race Arena

> Komentáře