FOMEI Adventure golf pod střechou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

FOMEI Adventure golf pod střechou

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Přijďte vyzkoušet Adventure golf pod střechou jediný v širokém okolí, který je otevřen i zimě. Jedinečná zábava pro všechny, možnosti využití našich služeb, večírky, firemní akce, oslavy a mnoho dalšího, to vše u nás najdete Adventure golf pod střechou zábava pro každého a nebo minigolf pro každého i v zimě . Jako jediný areál v širokém okolí nabízíme zábavný Adventure golf pod střechou, kde se v průběhu hry můžete v příjemném prostředí občerstvit a po chvilce oddechu pokračovat ve hře. V Centru zábavy a sportu FOMEI budete mít celou zábavnou hodinu a nebo i déle na to, abyste si jej vyzkoušeli i vy. Hrát můžete v jednom, ve dvou nebo celá rodina. Výborná zábava pro kolektivy a party lidí, kteří se při hře chtějí pobavit. I když hřiště vypadá na první pohled jednoduše zdání klame a i zkušený profík zde může nasbírat hodně bodů. Areál je jedinečný v tom, že hrajeme a nevadí nám, když venku prší. Veškeré vybavení potřebné ke hře vám zapůjčíme na místě. Adventure golf pod střechou se hraje v krásném prostředí v podkroví našeho areálu . Údery ("paty") provádíte v připraveném umělém terénu se všemi jeho nerovnostmi, kopečky, předěly a dalšími záludnostmi, které hře dodají kouzlo, hřiště je rozděleno na jednotlivé jamky, které na sebe vzájemně navazují. Celkem zde je 12 jamek, pokud naši návštěvníci již hráli venkovní Adventure golf rádi si jistě vyzkouší i hřiště právě pro Vás připravené před zimou, kdy je tak málo možností vyrazit o víkendu a pobavit se s přáteli nebo rodinou. Přijďte a přesvědčte se o našich kvalitách kde strávíte příjemnou chvíli u nás.

> Otevírací doba

PO - NE: 10:00 - 19:00

POSLEDNÍ VSTUP HODINU PŘED KONCEM

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Hradec Králové
Ulice: Honkova 555
Telefon: 495 535 181

> Komentáře