Art Kemp 2021 | Městský tábor pro děti (12–14 let) | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Art Kemp 2021 | Městský tábor pro děti (12–14 let)

Foto: ©PLATO Ostrava

> Termín

16.08.2021-20.08.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Letní kemp pro starší děti. Letos s podtitulem Na scénu! Program letošního Art Kempu se uskuteční na jevišti PLATO, ale i na jiných místních „scénách“. Inspirováni tématy celoročního výstavního cyklu galerie se protáhneme zákulisím ostravského divadla, seznámíme se s prací scénografa, vytvoříme skutečné kulisy vlastního příběhu a navrhneme kostým pro (ne)všedního superhrdinu či superhrdinku. Navštívíme restaurátorskou dílnu, vyzkoušíme si mravenčí práci s plátkovým zlatem a prozkoumáme hranice propojení malby akvarelovými a akrylovými barvami – z rozpadlých částí složíme originální celek, ztracené obrazy proměníme v nové. Objekty z různorodých materiálů vystavíme v kulisách galerie a tyto instalace zvěčníme pomocí mobilního telefonu. Budeme hledat různé varianty fotografického vyjádření, které mohou vyznít romanticky, tajemně i dramaticky. Naučíme se správně ostřit, zkrotíme světlo a ovládneme kompozici i perspektivu fotek. Odvážným kempařům nabídneme možnost strávit v galerii noc spojenou s promítáním tak trochu „strašidelných“ filmů. Zamyslíme se nad tím, proč se rádi prostřednictvím příběhů v knihách či na filmovém plátně bojíme a jestli může mít strach i pozitivní sílu, která nás ochrání třeba před zbytečným riskováním. Na závěrečné vernisáži propojíme všechny vzniklé artefakty do působivé instalace/výstavy. Dramaturgie kempu: Marcela Gajdová a Alice Sovadinová Pro děti od 12 do 14 let Kapacita 20 dětí Vždy od 8 do 16.30 h (společný program od 9 do 16 h) Registrační formulář na https://plato-ostrava.cz/cs/Program/2021/08/Art-Kemp-2021 Cena: 1.800,- Kč Pokud hlásíte dvě a více dětí na letní kempy PLATO, nabízíme rodinnou slevu ve výši 200 Kč na každý z kempů / dítě.

> Otevírací doba

8:00-16:30

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Janáčkova 22
Telefon: +420 702 206 099
E-mail: [email protected]

> Komentáře