Chvalský zámek má znovu otevřeno! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Chvalský zámek má znovu otevřeno!

Foto: Anna Herianová

> Termín

3.5.2021 - 30.5.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Milí návštěvníci, od pondělí 3. 5. 2021 jsou pro vás prostory Chvalského zámku včetně jedinečné výstavy LEONARDO znovu otevřeny. Výstavu jsme prodloužili s konečnou platností do 30. 5. 2021. Zábavná výstava LEONARDO zavede děti i dospělé do světa renesančního génia Leonarda da Vinci, kde se společně seznámí nejen se slavnými obrazy a objevy tohoto italského umělce, ale také s vynálezy, které nikdy sestrojeny nebyly. Některé si můžete prohlédnout, jiné vyzkoušet na vlastní kůži. Díky interaktivním exponátům budete mít při prohlídce pocit, jako byste se ocitli v opravdové dílně mistra Leonarda. Vyzkoušet můžete zrcadlové písmo či obrácenou kresbu, zatočit Vitruviánským mužem, zkoumat modely lidského těla, podívat se do Leonardova obrněného vozidla připomínající dnešní tank, otestovat svou pozornost při Leonardově kvízu nebo digitálně upravovat slavnou Monu Lisu. V neposlední řadě se můžete podívat brýlemi virtuální reality na modely dalších vynálezů. Zábavná výstava z produkce společnosti Objevárium nadchne zkrátka každého. Zámek i výstavy bude možné navštívit při dodržování těchto pravidel: - respirátor po celou dobu návštěvy - dezinfekce rukou před vstupem do zámecké recepce - dvoumetrové rozestupy mezi návštěvníky - respektování případné regulace počtu návštěvníků zaměstnanci zámku Děkujeme za respekt k pravidlům a těšíme se na Vás! Budeme mít otevřeno opět denně od 9 do 18 hodin.

> Otevírací doba

otevřeno denně 9:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Na Chvalské tvrzi 857/4
Telefon: 602403750
E-mail: [email protected]

> Komentáře