Sokolský běh republiky 2021 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sokolský běh republiky 2021

> Fotogalerie

> Termín

28.10.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Oslavte s námi společně pohybem založení Československa na Sokolském běhu republiky. Registrace jsou už v plném proudu! 28. října oslavíme během vznik naší republiky - a to na desítkách míst v Česku i za hranicemi. Letos nás čeká již 3. ročník a na programu jsou klasické závody, individuální výzva i závody dětské. Akce navazuje na více než stoletou sokolskou tradici - rok po založení Československa totiž naši bratři a sestry uspořádali výroční štafetový běh po celé republice až k prezidentu T. G. Masarykovi do Prahy, kde mu předali v cíli pozdravné poselství. Veškeré informace včetně odkazu na registrace a zapojených obcí najdete na webu projektu behrepubliky.cz. Oslavme společně pohybem vznik naší republiky - klidně s celou rodinou a blízko vašemu domovu! Města, ve kterých se Sokolského běhu republiky můžete zúčastnit: Praha Babice nad Svitavou České Budějovice Děčín Dobříš Choceň Jablonec nad Nisou Jablůnka Jedovnice Kamenice Komárov Kroměříž Libochovice Lomnice nad Popelkou Milovice Město Touškov Mšené-Lázně Nové Město na Moravě Náměšť na Hané Opava Ostrava - Proskovice Písek Prostějov Sokolov Syrovice Terezín Zlatá Olešnice Žebrák Washington

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: celá ČR
Ulice: Újezd 450/40
E-mail: [email protected]

> Komentáře