Rozsypané obrazy Františka Kupky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rozsypané obrazy Františka Kupky

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Vydejte se s námi do světa, ve kterém obrazy od Františka Kupky ožívají před očima! Zatančete si s Tanečnicí, pohrajte si s Andreé, vyráchejte se v Čertovce s Koupající se a pomozte je přitom zachránit před zákeřným černým mrakem, který na Kampě dělá ve světě umění paseku. Staňte se součástí příběhu, který se vyvíjí podle toho, jak se v něm rozhodujete. Náš samoobslužný program funguje jako interaktivní procházka Kampou pro rodiny s dětmi. Jejím cílem je zprostředkovat dětem od 6 do 13 let umělecká díla Františka Kupky v době uzavřených galerií – venku, na čerstvém vzduchu. Celý příběh se postupně odehrává na papíře nebo na obrazovce vašeho telefonu. Pracuje s dětskou představivostí, díky čemuž je plně bezkontaktní. Příběh vás provede nejrůznějšími zákoutími parku Kampa, projít/přehrát ho trvá asi 1,5 – 2 hodiny. Hru si můžete zahrát kdykoli dle svých časových možností.

> Otevírací doba

volně přístupné

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Kampa

> Komentáře