Výlety s tajenkou - Z vodního hamru Dobřív na loupežnický hrad Vimberk | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Výlety s tajenkou - Z vodního hamru Dobřív na loupežnický hrad Vimberk

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Milí cestovatelé, dnes vás pozveme do obce Dobřív nedaleko Rokycan. I když se zdá, že tento výlet bude jen pro kluky, nemusíte se holčičky ničeho bát, kromě technického zázraku se také budeme koupat v rybníce a hlavně budeme pátrat po zbytcích starého zakletého hradu. Hamr v Dobřívi je největší a nejvýznamnější památka svého druhu v ČR s expozicí přístupnou v turistické sezoně. Hučí a mlátí a je opravdu fascinující… Od auta ze středu obce je to k němu jen kousek. Pokud si chcete výlet zkrátit – můžete si udělat procházku jen k němu a obejít přilehlý rybník. K hradu se pak dá přiblížit alespoň trochu autem. Pro vyluštění tajenky netřeba vstupovat do hamru a ani nemusíte projít celou trasu po modré.

> Otevírací doba

po celý rok neomezeně

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Dobřív
Ulice: Dobřív

> Komentáře