Naučná stezka Žireč | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Naučná stezka Žireč

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Nově vzniklá stezka vám na osmi zastaveních představí zajímavá místa a umělecké památky Žirče, městské části Dvora Králové nad Labem. Potkáte na ní rozevláté barokní sochy od žáků Matyáše Bernarda Brauna, sympatické kapličky i významné budovy obce. Každé zastavení vám přiblíží historii obce a doporučí vám turisticky zajímavé místo či aktivitu, kterou máte na dosah a která stojí rozhodně za návštěvu. Ke stezce vznikla trhací mapa, kterou je možné si vyzvednout v Městském informačním centru ve Dvoře Králové nad Labem. Naučná stezka má 8 zastavení: Areál Žireč, barokní areál s bylinkovou zahradou a cyklomuzeem Sloup se sochou Panny Marie Budova základní školy z roku 1920 Kaple Nejsvětější Trojice Sousoší sv. Floriana Hřbitovní kaple sv. Odilona Kaple sv. Jana Nepomuckého Socha sv. Františka Xaverského

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Žireč
Ulice: Dvůr Králové nad Labem

> Komentáře