Výlety s tajenkou - Za minerálkou z hradu až na zámek v Lázních Kynžvart | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Výlety s tajenkou - Za minerálkou z hradu až na zámek v Lázních Kynžvart

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Milí cestovatelé, pokud si vyberete výlet zdejším lázeňským krajem, rozhodně můžete nechat pití na cestu doma – zde na vás totiž čeká minerálka na každém kroku. V Lázních Kynžvart se léčil Johann Wolfgang von Goethe, anglický král Eduard VII., Antonín Švehla, Edvard Beneš, Viktor Dyk a Král Alfons XIII. Překrásný zámek nechal zvelebit samotný hrabě Metternich. My vás však povedeme lesní cestou na zapomenutý hrad, poté provedeme městem a teprve na závěr pozveme do malebného parku u zámku. Z lázní na hrad vede zároveň krásná pohádková cesta. Po celé délce lemují cestu pohádkové bytosti vyřezané ze dřeva a cedule s pověstí o dané bytosti. Dětem se moc líbí. Jen pozor pro golfky, kola a odrážedla cesta opravdu není. Trasu si lze zkrátit a k zámku popojet autem, proto ujdete od 3 do 5 km. Hádanky jsou pro děti od čtyř let.

> Otevírací doba

po celý rok neomezeně

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Lázně Kynžvart
Ulice: Lázně Kynžvart

> Komentáře