JumpPark Letňany | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

JumpPark Letňany

Foto: Jaroslav Valenta

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V Letňanech byl v květnu 2020 otevřen zbrusu nový trampolínový park! Jedná se o největší trampolínový park v České republice. Na 3000 m2 najdete 17 různých atrakcí. Těšit se můžete na interaktivní vybíjenou, gymnastické trampolíny, bláznivý zametač, dvě pěnové jámy, tři ninja dráhy s časomírou a spoustu dalšího. V parku se vyřádí jak děti, tak studenti či dospělí. Na své si přijdou i ti nejmenší, pro děti do 110 cm je v parku vyhrazen speciální prostor s trampolínami a nafukovací atrakcí, který je určen pouze jim. V JumpParku můžete oslavit narozeniny, uspořádat teambuilding pro své kolegy, nebo si můžete jít jen tak zaskákat s rodinou či přáteli. V zázemí parku najdeme bar s drobným občerstvením a posezení s výhledem na trampolíny, kde si mohou čekající rodiče vypít kávu. Neskákající doprovod samozřejmě vstup neplatí. V létě bude v parku probíhat příměstský tábor, na podzim se chystají kurzy skákání pro děti od 6 do 15 let. Před návštěvou je třeba vytvořit si rezervaci na webových stránkách parku www.letnany.jumppark.cz, skáče se ve sportovním oblečení a pouze v protiskluzových ponožkách, které v parku lze zakoupit na recepci.

> Otevírací doba

Pondělí 12:00 - 21:00
Úterý - Neděle 10:00 - 21:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Veselská 699
Telefon: 721 199 200
E-mail: [email protected]

> Komentáře