Online kurz grafomotoriky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Online kurz grafomotoriky

> Termín

7.4.2021-7.5.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Kurz je určen dětem ve věku 5-7 let, které mají obtíže se správným držením tužky, s plynulostí pohybu a s nedostatečným uvolněním ruky při kreslení. Je vhodný také pro děti, které nerady kreslí a výtvarným činnostem se vyhýbají. Kurz zahrnuje aktivity zaměřené zejména na: • Rozvoj jemné a hrubé motoriky • Rozvoj viziomotoriky • Rozvoj orientace v prostoru a v čase • Rozvoj zrakového vnímání • Uvolňovací grafomotorické cviky • Nácvik jednotlivých grafických prvků • Správný úchop psacího náčiní a postavení ruky při psaní • Správný sed a polohu těla při psaní Lektorka kurzu: Mgr. Kateřina Závodní, ergoterapeutka, certifikována Bobath terapeutka a terapeutka Senzorické integrace. Kurz se skládá z 10 video lekcí. Dostanete vždycky dvě lekce za týden, které si pak s dětem můžete pouštět ve chvíli, kdy budete mít na to prostor i čas. Lekce si můžete pouštět i opakovaně. Cena kurzu je 500,- (50,- na lekci). Cena zahrnuje jak video lekce, tak i pracovní listy. Každý rodič se bude moci také zdarma zúčastnit dvou online setkání s lektorkou, kde s ní může probrat individuální problémy a klást dotazy. Na kurz se lze přihlásit online formulářem, který najdete zde: https://forms.gle/VyAHygjHFPA2xpNz8 Částku za kurz, prosím, uhraďte na účet Kamínku 2900269792/2010 Pokud máte nějaké dotazy, napište nám na [email protected]

> Otevírací doba

středa a pátek 9:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Choceň
Ulice: T. G. Masaryka 703
E-mail: [email protected]

> Komentáře