Lezecká a boulderová stěna Černožice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lezecká a boulderová stěna Černožice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Lezecká stěna byla vybudována na náklady obce Černožice nad Labem v roce 2005 firmou Luna Rosa. Od samého počátku ji provozuje horolezecký oddíl TJ Tiba Jaroměř. Naleznete zde příjemnou přátelskou atmosféru a lidové ceny. Lezecká stěna je umístěna v zákulisí pódia kulturního domu. Toto umístění ji dává i charakteristické parametry. Plocha stěny je 251 metrů čtverečných, výška v nejvyšším bodě je necelých 8,5 metru. Levá stěna je mírně převislá s přechodem do stropu, čelní stěna je v levé části mírně převislá a v pravé části kolmá. Uprostřed čelní stěny je v horní části mírně převislý pilíř. Pravá stěna je kolmá a v její pravé části se nachází výrazný schodovitý výšvih. Stěna poté přechází do stropu. Uprostřed stropu naleznete výraznou strukturu. Boulderová stěna byla vybudována v roce 2008 v prostoru pod pódiem. Její plocha je necelých 250 metrů čtverečných. Výška boulderové stěny je necelých 5 metrů. Pro bezpečný dopad je pod stěnou kvalitní dopadiště od renomované firmy PAD. Na boulderové stěně naleznete širokou škálu profilů a chytů. I zde je místo velice vhodné pro výuku stropového lezení, a to dokonce ve výšce cca 1,2 metru nad dopadištěm.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Černožice
Ulice: Generála Svobody 177

> Komentáře