Dětské oslavy v pardubickém H Centru | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětské oslavy v pardubickém H Centru

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vaše dítko bude mít co nevidět narozeniny a Vy mu chcete uspořádat trochu netradiční narozeninovou oslavu? Kontaktujte nás a domluvte si svůj termín! Rádi pro Vás uspořádáme narozeninovou oslavu dle Vašeho přání. Pokud si nevíte s oslavou rady, nezoufejte. V naší nabídce máme připravené narozeninové balíčky. Zkrátka a dobře, o všechno se postaráme a na Vás zbývá už jen užít si společné chvíle. Oslava proběhne v hezkém a čistém prostředí, poblíž dětských aktivit. Po celou dobu oslavy Vám bude k dispozici obsluha H Centra, která je připravena splnit všechna Vaše přání. Oslava je nejlepší způsob jak svým dětem udělat radost. Budeme se na Vás těšit. Co můžete očekávat: posezení v prostorách kavárny poblíž bowlingu narozeninová výzdoba (girlanda, balónky, konfety, dětské prostírání a nádobí) narozeninový dort dle výběru, může být i vlastní (účtujeme si 100,- dortovné) dárek pro oslavence od H Centra nabídka baru H Centra včetně obsluhy (vlastní občerstvení není povoleno)

> Otevírací doba

dle objednání

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Staré Hradiště
Ulice: Staré Hradiště 197
Telefon: 466 412 044
E-mail: [email protected]

> Komentáře