Zlatá farma | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zlatá farma

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.7  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Kousíček od Olomouce, najdeme od roku 2014 Zlatou farmu. Farmu plnou zvířat, zábavy a dobrého jídla. Farma je otevřena takřka nonstop a všichni zájemci si mohou farmu prohlédnout a podívat se, jak naše krávy vypadají, jak jsou dojeny, co žerou, jak jsou ustájeny, jak probíhá získávání mléka a jeho zpracování. Děti se můžou vyřádit na dětském hřišti, slámové hráze (překážková dráha, udělaná z balíků slámy), půjčit si dětské traktory, odrážedla, motorky nebo jiné "dopravní" prostředky. Maminky tady najdou něco na zub, tatínci něco na zahnání žízně a děti něco na velký i malý hlad. Společně můžete projít celou farmu, pohladit jalovičky, pomazlit ovce nebo nakrmit kozy. Až budete odjíždět domu kupte si sebou maso, mléko, vajíčka zkrátka cokoliv co na farmě vyrábějí, úspěch je zaručen. V areálu, respektive před areálem se dá úplně v pohodě zaparkovat.

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Vrbátky
Ulice: Štětovice 138
Telefon: 731 188 765
E-mail: [email protected]

> Komentáře