Kavárna Kočárovna | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kavárna Kočárovna

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Skvělá káva, posezení v trávě s jedním z nejlepších výhledů ve městě Srdce každého místa je tam, kde voní káva. Přímo v areálu UNESCO, v zámecké kočárovně se nachází kavárna, jejíž interiér rozhodně zaujme. Prostor kde dříve parkovaly koňské kočáry byl rekonstruován v rámci projektu Revitalizace zámeckého návrší a díky ateliéru HŠH dostal velmi originální podobu. Interiéru dominuje laminát a uspořádání stolů připomíná dávné doby, kdy kůň a kočár byly hlavním dopravním prostředkem. Kavárna svým umístěním zve k návštěvě rodiče, přímo před kavárnou je totiž umístěn dětský stan. Sídlí zde škola rytířů a dvorních dam, která je součástí programu Litomyšlení. Kavárna je také oblíbeným místem pracovních schůzek a obědů, protože je přímo pod Coworkingem Kočárovna.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Litomyšl
Ulice: Jiráskova 133

> Komentáře