Litomyšlení | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Litomyšlení

> Otevřeno

duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Záleží nám na tom, aby si návštěvu Zámeckého návrí užili všichni bez rozdílu. Tam kde je něco pro "ty větší" jsme vždy připravili i zábavu pro děti. Interaktivní rodinný program Litomyšlení potkáte na každém kroku, začít můžete kdekoliv - v konírně, ve stanu před kavárnou, v zámeckém parku, v kostele Nalezení sv. Kříže, ale také v Regionálním muzeu nebo přímo na zámku. Jednotlivá zastavení vás postupně provedou těmi nejkrásnějšími a nejzajímavějšími místy. Kudy se vydat vám prozradí pracovní list s mapkou a úkoly k jednotlivým zastavením, který je k dostání na pokladně muzea, piaristického chrámu, v informačním centru, v zámecké konírně, rodném bytě Bedřicha Smetany nebo na pokladně zámku. Pokud budete opravdu pilní a na všechny otázky správně odpovíte, čeká vás odměna v podobě volného vstupu na vyhlídkovou terasu kostela. Tak co začít třeba kávou v Kočárovně a jako první navštívit školu rytířů a dvorních dam v dětském stanu před kavárnou? Při vašem putování dále projdete bludištěm historií zámku, nakouknete do domácností vyznamných litomyšlských osobností, poznáte život šlechty a poddaných, zábavu v zámecké zahradě nebo se vydáte vzhůru k andělům. Většina částí programu je návštěvníkům přístupná zcela zdarma. Pouze v regionálním muzeu a v rodném bytě Bedřicha Smetany je dětský program součástí expozice, která je zpoplatněná dle ceníku těchto institucí a řídí se také jejich otevírací dobou. Většina volně přístupných míst je uzavřena v období listopad - březen. Na mapě Zámeckého návrší jsou jednotlivá stanoviště Litomyšlení označena žlutě. SEZNAM STANOVIŠT Vzhůru k Andělům Račte vstoupit Proč bychom se netěšili Život na zámku I, II, III, IV Bludišě o historii zámku Škola rytířů a dvorních dam Zábava v zámecké zahradě

> Otevírací doba

dle otevírací doby jednotlivých stanovišť

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Litomyšl
Ulice: Litomyšl

> Komentáře