Malenovice - Po medvědích tlapkách | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Malenovice - Po medvědích tlapkách

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Trasa od Harcovny u Fucimanů a zpět má cca 11,6 km – 3:27 h, stoupání ↑206 m, klesání ↓206 m. Na stezku je možné se po značkách medvídků dostat od vlakového nádraží ve Frýdlantě nad Ostravicí (1,2 km). Nejvyšší bod: Kostel na Borové 491 m n.­ m., Nejnižší bod: Harcovna u Fucimanů 362 m n. m. Popis: Nenáročná stezka olšinami a alejemi stromů, ale i po asfaltu. Od říčky Satiny až na letiště Frýdlant nad Ostravicí. Nová Ves je odjakživa spojována s čápem, na kterého můžete narazit nejen na našich cedulích se zajímavostmi ze života tohoto ptáka. Po cestě máte možnost chytit si pstruha nebo se podívat zblízka na odvážné muže na létajících strojích a přitom pozorovat cvrkot na letišti. U kostela Na Borové, což je nepřehlédnutelná dominanta v místní krajině, si můžete odpočinout ve zbrusu novém lesoparku. Zajímavosti: Kostel sv. Ignáce z Loyoly, rybník TOJO, říčka Satina, letiště Frýdlant nad Ostravicí Období vhodné pro návštěvu: jaro, léto, podzim, zima Zkrácené trasy: restaurace Kolonie – říčka Satina – kostel na Borové – hotel Kolonie 1:32 h – 4,9 km U Hastrmana – YDYKSEB – říčka Satina – Kolonie – RS Budoucnost 1:30 h – 5 km

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Malenovice

> Komentáře