Divadelní kroužky Paměti národa | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Divadelní kroužky Paměti národa

Foto: archiv Divadla Paměti národa

> Videogalerie

> Termín

8.3.2021-21.6.2021

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Divadelní kroužky se zaměří na rozhlasové hry SEMESTR ZAČÍNÁ 8. BŘEZNA, VÍTÁME NOVÉ ÚČASTNÍKY Jarní, v pořadí čtvrtý, semestr Divadelních kroužků Paměti národa bude věnován tvorbě rozhlasových her. Je určen dětem a mladým lidem ve věku 12 - 18 let, kteří společně hledají a vyprávějí příběhy zachycující důležité momenty 20. století. Pracují přitom se sbírkou Paměť národa a využívají i přímá svědectví pamětníků. V tomto semestru se účastníci společně s lektory zaměří především na tvorbu rozhlasových her a podcastů. Ke spolupráci přizveme odborníky z rozhlasové a novinářské praxe, mj. i ředitele Post Bellum, Mikuláše Kroupu a divadelní režisérku Tamaru Pomoriški, kteří účastníky společně s lektory rozhlasovou tvorbou provedou. Lekce probíhají zatím online, každé odpoledne, od pondělka do čtvrtka. Pokud v průběhu jara dojde k rozvolnění, vrátíme se do divadelních prostor, kde kroužky působí (tj. Praha 1 - Divadlo v Dlouhé, P4 - Divadlo na Jezerce, P6 - Kaštan a P8 - Divadlo pod Palmovkou) a k venkovním setkáním. Právě nyní je čas se přihlásit, přihlášku naleznete na webu: divadlo.pametnaroda.cz

> Otevírací doba

16:00-18:00, dle rozvrhu, denně kromě pátku

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Štěpánská 704/61
Telefon: 602873984
E-mail: [email protected]

> Komentáře