Jehlický vrch | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jehlický vrch

Foto: Kateřina Tomášová

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pokud hledáte krátkou, příjemnou procházku, vydejte se na Zámek Hrádek u Nechanic. Zámek Hrádek u Nechanic je od Hradce Králové vzdálený 15 km, což je asi 20 minut cesty autem, směrem na Stěžery, Radíkovice a Hrádek. Auto nechte na parkovišti – GPS: 50°13’34.466″N, 15°40’5.864″E Z parkoviště se vydejte po červené turistické značce, půjdete celou dobu lesem až dojdete na Jehlický vrch, kde je altánek a krásný výhled na okolní vesnice. Je zde i tábořiště, kde si můžete opéct buřtík. Stejnou cestou se vydáte zpět. Celková trasa tam i zpět je 2,2 km. Po krásné procházce lesem, se můžete vydat podívat na Zámek Hrádek u Nechanic. Až se pokocháte krásným Hrádkem a půjdete cestičkou kolem golfového hřiště, tak na úplném konci když se dáte vlevo, se nachází hřiště pro děti se skluzavkou, houpačkou a lanovými prolézačkami.

> Otevírací doba

po celý rok neomezeně

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Nechanice
Ulice: Jehlický vrch

> Komentáře