Zámecký hotel U Rajských | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zámecký hotel U Rajských

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Naše rodina se již několik desítek let snaží úspěšně poskytovat profesionální služby v oblastech hotelnictví a gastronomie. Po celou dobu našeho podnikání, jak v zahraničí, tak doma v Náchodě, sázíme na několik jednoduchých zásad: kvalita, profesionalita a osobní přístup ke každému zákazníkovi, a to ve všech oblastech našich služeb. Po mnohaletém úspěšném provozování Hotelu U Beránka v Náchodě a znovuotevření oblíbené náchodské restaurace Panorama na Masarykově náměstí, jsme po nové rekonstrukci interiérů znovuotevřeli Zámecký hotel, ležící v těsném sousedství barokního náchodského zámku, pod novým názvem Zámecký hotel U Rajských. Našim zákazníkům v něm nabízíme příjemné a pohodlné ubytování v turisticky atraktivní, ale klidné části Náchoda, a zážitkovou gastronomii postavenou na kvalitních regionálních i dovozových surovinách v stylové hotelové restauraci. Vážení návštěvníci, přijďte nebo přijeďte posedět, popít, pobavit se a přespat do našeho rodinného hotelu. Těšíme se na Vás a věříme, že Vaši důvěru nezklameme.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Náchod
Ulice: Smiřických 1280
Telefon: 775 703 440
E-mail: [email protected]

> Komentáře