Pohádkový les | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pohádkový les

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (3x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pohádkový les Bílina se nachází v klidové zóně Bezovka. Pohádkový les vznikl už v roce 1974, kdy pan Jaroslav Sekyra začal vyrábět pohádkové postavičky ze dřeva. Setkáte se zde s Mankou, Cipískem a Rumcajsem, vílou Amálkou nebo motýlem Emanuelem. Nechybí ani Křemílek s Vochomůrkou. Byl jsem zde Aktivitu navštívilo 47 lidí Počet hvězdiček je: 3,2/5. Hodnoceno: 43x.Počet hvězdiček je: 3,2/5. Hodnoceno: 43x.Počet hvězdiček je: 3,2/5. Hodnoceno: 43x.Počet hvězdiček je: 3,2/5. Hodnoceno: 43x.Počet hvězdiček je: 3,2/5. Hodnoceno: 43x. 3,2/5 (43 hodnocení) Pohádkový les vznikl v roce 1974, kdy Jaroslav Sekyra začal vyrábět pohádkové postavičky ze dřeva (celkem jich vytvořil cca 130). Pro svou činnost se inspiroval v Německu, kde podobný pohádkový les navštívil a rozhodl se vytvořit takový i u nás. Do současnosti se jich zachovala asi třetina. Po roce 2008 proběhla revitalizace místa, s tím že roku 2011 přibylo 10 nových postaviček. Roku 2008 začalo OS Bílina 2006 usilovat o revitalizaci místa, při které by byly nejen obnoveny pohádkové postavičky, ale na místě by byla i rozhledna, divadélko, indiánské městečko, živí koně. V roce 2011 přibylo 10 nových postaviček.

> Otevírací doba

volně přístupné

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Bílina
Ulice: Čapkova, ulice

> Komentáře