Vyhlídková věž staré radnice Třeboň | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyhlídková věž staré radnice Třeboň

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Na Masarykově náměstí v Třeboni můžete navštívit vyhlídkovou věž staré radnice. Tato 31 m vysoká stavba je jednou z dominant města již po staletí. Jako součást staré radnice byla přistavěna v roce 1638 stavitelem Jakubem Corabellou. Pokud vystoupáte až na ochoz, naskytnou se vám jedinečné výhledy na historické jádro města i okolní krajinu. Plné vstupné 40 CZK Děti, studenti, senioři, ZTP 20 CZK Rodinné (2 dospělí + max. 3 děti) 100 CZK Děti do 6 let 0 CZK Školní skupiny za osobu (pedagogický doprovod zdarma) 10 CZK Základní trojvstupenka Galerie buddhistického umění + Věž staré radnice + Prohlídka divadla J. K. Tyla 140 CZK Zlevněná trojvstupenka Galerie buddhistického umění + Věž staré radnice + Prohlídka divadla J. K. Tyla 80 CZK Rodinná trojvstupenka Galerie buddhistického umění + Věž staré radnice + Prohlídka divadla J. K. Tyla 340 CZK Vstupenky zakoupíte v Turistickém informačním centru na Masarykově náměstí

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Třeboň
Ulice: Masarykovo nám. 101
Telefon: 384 721 169, 724 064 504
E-mail: [email protected]

> Komentáře