Eldorádlo - cesta hojnosti | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Eldorádlo - cesta hojnosti

Foto: Michael Kalfeřt

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Eldorádlo je netradiční stezka, která klade důraz na smyslový prožitek krajiny a genia loci místa. Využívá příběhu poutníka, který se zastavuje při své cestě krajinou, poznává její obyvatele a život v ní. Navozuje atmosféru a vybízí k zamyšlení, avšak jednotlivé prvky uspokojí i malé návštěvníky – zkouší svoji rovnováhu, poznávají stromy, skládají slova i hrají na zvonce. Trasa má navíc i zkrácenou dětskou odbočku –PROCHÁZKA LESEM S VEVERKOU BERTOU (délka trasy 2 km), která začíná u zastavení rodina (cesty Eldorádlo) a je značená veverčí stopou. Děti na trase poznávají život zvířat v lese a plní úkoly. Letáčky k putování jsou k dispozici na obecním úřadě v Rádle a v kiosku na Milířích. Na stezku je možno nastoupit kdekoliv v obci. Délka okruhu cca 7 km. Doporučené parkování: u obecního úřadu, parkoviště nad koupalištěm, u Kiosku Milíře. Orientaci od jednoho zastavení k druhému usnadňují dřevěné modro žluté kužely umístěné podél cest.

> Otevírací doba

po celý rok neomezeně

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Rádlo
Ulice: Eldorádlo - cesta hojnosti

> Komentáře