Rodinné centrum Litomyšl | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné centrum Litomyšl

> Termín

1.1.2020-31.12.2030

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Od pondělí do pátku vás zveme na pravidelný program. Můžete přijít spontánně a bez ohlášení. Pouze výjimečně je nutné rezervovat si místo, ale na to bychom vás upozornili. Pravidelný program si zpestřujeme aktivitami, které se vztahují třeba k ročním obdobím, tradicím nebo k něčemu úplně jinému. Většinou si něco vyrobíme, něco se u toho naučíme, ale vždycky se nasmějeme. Na tyto akce vás upozorníme na našem webu a většinou rozdáváme i letáky. Pokud potřebujete volnou chvíli na práci, rádi vám pohlídáme. Poradíme si s malíčky ve věku od půl roku až do 4 let. Tento náš projekt je z celorepublikového hlediska průkopnickou aktivitou v péči o nejmenší. V Mikrojeslích mohou být současně maximálně čtyři děti, o které pečují 1-2 chůvy. V současné době je kapacita plně obsazena. Doplňování mikrojeslí inzerujeme na našich stránkách a v Lilii. Jsme k dispozici od 7.30 do 17.00 hodin.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Litomyšl
Ulice: Toulovcovo náměstí 1163
Telefon: 607 605 720
E-mail: [email protected]

> Komentáře