Golf & Ski resort Ostravice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Golf & Ski resort Ostravice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V našem resortu najdete během zimy hned několik tratí pro běžecké lyžování. Tyto tratě jsou nejen skvěle udržované, ale také osvětlené a splňují ta nejpřísnější kritéria pro mezinárodní běžecké závody. V areálu se nachází půjčovna, ve které naleznete běžky v délkách od 140 do 207 cm, hole v délkách od 130 do 160 cm a boty UK velikostí 3,5 až 12. Půjčovné za celý set na jeden den je 250 kč a je možné si půjčit i jen některou součást vybavení. Půjčovné je vázáno na předchozí rezervaci na tel. č. 595 538 538 či [email protected]. Výdej je prováděn přes výdejní okénko. Vstup na běžeckou trať je v denní době v ceně 100,- Kč. Pokud byste chtěli své lyže provětrat ve večerních hodinách, tak vám k tomu posvítíme a přijde vás to jen na 150,- kč za osobu. Trať může být osvětlena od setmění do 20:00 h. Nástup do běžeckých stop se nachází v prostoru driving range – cvičné odpaliště vpravo od příjezdu do areálu.

> Otevírací doba

Viz info na webu.

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostravice
Telefon: +420 595 538 538
E-mail: [email protected]

> Komentáře