Mateřské centrum Ratolest | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřské centrum Ratolest

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

MC Ratolest je občanské sdružení, které bylo založeno na počátku roku 2002. Cílem zakládajících členů bylo a je dávat dětem, které ještě nejsou ve školkovém věku, možnost: objevovat svět v novém prostředí s jinými hračkami, setkávat se svými vrstevníky, poznávat se, učit se hrát si vedle nových kamarádů a postupně si s nimi začít hrát (zapojovat se do kolektivu). Zpravidla se tyto děti později, v mateřské školce, mnohem lépe vmísí mezi vrstevníky a lehčeji se jim „opouštějí“ rodiče. Školkovým dětem umožňujeme: trávit svůj volný čas na různých kroužcích, absolvovat kurz angličtinky, hrát si s dětmi různého stáří společně v herně. Maminky se dostanou tzv. „mezi lidi“ a mohou: navázat nová přátelství, vyměnit si s jinými maminkami své zkušenosti s dětmi, dovědět se zajímavé nápady pro práci s dětmi načerpat inspiraci jak zkrášlit svůj domov nebo jak vlastnoručně ošatit svou ratolest a ve večerních dílnách si i něco vyrobit a třeba si i popovídat o svých problémech.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Týniště nad Orlicí
Ulice: Komenského 106
Telefon: 737 740 019

> Komentáře