Solnický Brouček | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Solnický Brouček

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Solnický Brouček z.s. je nezisková organizace zaměřující se prioritně na podporu rodin, převážně mladých rodin. Činnosti našeho spolku mají podpůrný a preventivní charakter a vedou rovněž k rozvoji občanské společnosti v oblasti města Solnice a okolních obcí. Jsme otevřeni všem rodičům a dětem bez výjimky. Nabízíme služby zaměřené na podporu rodičovských kompetencí a zkvalitňování rodinných vztahů formou individuálního poradenství, zprostředkování poradenství, besed, workshopů a přednášek. Tyto besedy, workshopy a přednášky jsou zaměřeny na péči o dítě, zdraví dítěte, aktivity s dětmi, výchovu dětí, vztahy v rodině a sladění zaměstnání a rodinného života. V rámci každodenních programů nabízíme prostor pro vzájemné setkávání rodičů s dětmi vybavený pro efektivní trávení společného času. Náplní programů podporujeme praktický rozvoj rodičovských kompetencí a aktivní rodičovství. Kromě pravidelného programu připravuje jednorázové společenské akce pro širokou veřejnost. Tyto akce vedou k setkávání rodin ve veřejném prostoru, k pocitu sounáležitosti, k rozvoji místního společenského života a v neposlední řadě k udržení kulturních a lidových tradic regionu. V rámci pravidelných programů i akcí pro veřejnost dlouhodobě a úspěšně podporujeme zapojení rodičů a dalších členů rodiny formou dobrovolnické pomoci. Rodiče mohou aktivně uplatnit své znalosti a dovednosti. Podporujeme vzájemnou toleranci, solidaritu a ohleduplnost. Všechna zmíněná hlediska směřují k podpoře a k posílení dobře fungujících rodin, což je naší prioritou.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Solnice
Ulice: Masarykovo náměstí1
Telefon: 724 737 946
E-mail: [email protected]

> Komentáře