Ubytování Roušarka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ubytování Roušarka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Ubytování Roušarka je situováno v širším centru historického města Sušice, které je díky své unikátní poloze právem nazýváno „Brána Šumavy“. Nabízí ubytování ve 13 pokojích s celkem 45 lůžky. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s toaletou a Wi-Fi připojením. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. K dispozici je zcela bezbariérový pokoj. V přízemí naleznete jídelnu – společenskou místnost. Přímo u hotelu je k dispozici bezplatné parkoviště. Pouhých pár metrů od ubytování se nachází Sportoviště města Sušice, které je jedním z nejmodernějších a nejrozsáhlejších sportovních areálů tohoto druhu na Šumavě. Sportoviště zastřešuje bazén, wellness, fitness, zimní stadion a lezeckou stěnu. Nedaleko odtud se podél řeky Otavy rozprostírá lesopark Luh s fotbalovým a atletickým stadionem, cyklostezkou, lanovým parkem, tenisovými i volejbalovými kurty a letním koupalištěm. Díky těmto nepřeberným možnostem je pobyt v ubytování Roušarka ideální pro soustředění sportovních oddílů či skupin dětí i dospělých, tak i pro pobyt jednotlivců nebo rodin.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Sušice
Ulice: Volšovská 28
Telefon: 777358722
E-mail: [email protected]

> Komentáře