Rodinné centrum Želvička | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné centrum Želvička

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Rodinné centrum Želvička je nezisková organizace, jejímž posláním je podpora rodin s dětmi. Provozujeme příjemnou hernu, kde se mohou rodiny s malými dětmi setkávat a trávit čas společně. Dospělí zde mají možnost navázat nová přátelství, realizovat se, předat své zkušenosti, načerpat nové síly i nápady a podělit se o své každodenní radosti i starosti. Dětem RC Želvička umožňuje přirozený a citlivý přechod z rodiny do kolektivu vrstevníků za přítomnosti rodičů, obohacuje je o sociální zkušenost s cizími dospělými. Získávají první zkušenosti s výtvarnými technikami, s hudební či pohybovou výchovou. Želvička je otevřená všem zájemcům, kteří se chtějí s dobrým úmyslem účastnit dění. Co Želvička nabízí Příjemnou vybavenou hernu jako prostor pro společné trávení času Různorodé programy pro malé děti v rámci herny i tělocvičně Přednášky, besedy a kurzy pro rodiče Těhotné ženy provádíme předporodní přípravou a cvičením Pořádáme a spolupořádáme akce pro veřejnost mimo prostory herny Pořádáme pravidelné sezónní burzy dětského a těhotenského oblečení i potřeb Aktivně se zapojujeme do komunitních aktivit v Klimkovicích Úzce spolupracujeme s Centrem volného času MOZAIKA Klimkovice, kde také najdete naši hernu

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Klimkovice
Ulice: Komenského 112
Telefon: 725 166 100
E-mail: [email protected]

> Komentáře