Mateřská škola Petrovice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Petrovice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola je s celodenním provozem, má vlastní školní jídelnu, která zajištuje stravu dětem, zaměstnancům, ale i lidem z obce. Škola je jednotřídní, její kapacita je 24 míst, po dohodě se zřizovatelem je možnost navýšení kapacity až na 28 dětí, pokud jsou dodrženy pedagogické, hygienické, organizační a bezpečnostní podmínky. Jsou zde přijímány děti místní, i z okolních obcí, zpravidla od tří do sedmi let, v případě odkladu školní docházky. Kvalifikovaný personál se zaměřuje na adaptaci na cizí prostředí, osvojení si hygienických a sociálních návyků, rozvíjí samostatnost, vzájemnou toleranci, přátelství, komunikativnost, hrubou i jemnou motoriku a grafomotoriku. Třída je velmi prostorná a prosvětlená pro hry, činnosti i odpočinek dětí. Je vybavena novým nábytkem a linem v části třídy se stolečky a židličkami. Hračky, pomůcky a materiál, který je nutný pro práci s dětmi odpovídá počtu dětí a jejich věku. K mateřské škole patří i prostorná zahrada s pískovištěm, průlezkami a zahradními hračkami. V současné době bylo v obci vystavěno dětské hřiště, které slouží pro hry dětí jak z mateřské škole, ale hlavně pro děti z obce. Okolí mateřské školy a obce je velmi krásné, s dětmi je možné chodit na vycházky do přírody, lesů za poznáním a poučením. Zaměstnanci školy se snaží, aby zde dýchala rodinná, vlídná, laskavá a přátelská atmosféra.

> Otevírací doba

6:30 - 16_00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Petrovice
Ulice: Petrovice 64
Telefon: 730 516 850
E-mail: [email protected]

> Komentáře