Mateřská škola Moravská | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Moravská

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola se nachází v centru města v těsné blízkosti Základní školy a Základní umělecké školy. Má vlastní rozlehlou zahradu s několika dřevěnými průlezkami, houpačkami, skluzavkami a třemi pískovišti pro děti. K posezení dětí i rodičů je na zahradě umístěno několik laviček, stolů a dřevěný altán. Na zahradu navazuje sportovní areál, který využíváme k aktivnímu pohybovému vyžití našich dětí. Každá třída má svoji chodbu, šatnu, WC, umývárnu, třídu a hernu. Vnitřní uspořádání tříd nabízí dětem dostatek prostoru k nejrůznějším činnostem, vytváření koutků pro skupinovou hru i možnost individuálního prožitku. Ve 2. podlaží, v podkroví, se nachází společná jídelna, kde se jednotlivé třídy střídají při stravování. MŠ nemá vlastní kuchyň, je zde pouze výdejna. Obědy a svačiny se dovážejí ze Školní jídelny ZŠ. V suterénu MŠ se nachází sauna, kde se děti pravidelně od listopadu do března saunují 1x týdně. Naší snahou je vytvářet v mateřské škole atmosféru klidu, pohody a bezpečí, která je pro zdravý vývoj předškolního dítěte nejdůležitější.

> Otevírací doba

6:30 – 16:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Králíky
Ulice: Moravská 651
Telefon: 465 631 188
E-mail: [email protected]

> Komentáře