Mateřská škola Žižkova | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Žižkova

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Naše mateřská škola je umístěna ve staré jednopatrové budově ve středu města. Má vlastní zahradu, která vytváří ideální podmínky pro hry dětí po celý rok venku. Objekt nebyl vystavěn jako účelové zařízení pro potřeby předškolního vzdělávání, a tím se liší od ostatních mateřských škol ve městě. Je nejstarší mateřskou školou ve městě a po celé období je školou zřizovanou městem. Provoz MŠ byl v této budově zahájen 3.10.1945. Do uvolněných prostor po jeslích, které byly zrušené v roce 1993, jsme umístili šatnu a vybudovali tělocvičnu. Dvě místnosti využívala do roku 2010 PPP v Ústí nad Orlicí. Od září 2010 z prostor PPP vznikla šatna pro děti a učitelky. Z původní šatny pro děti vznikla třída pro děti. V současné době má MŠ čtyři třídy dle věku dětí. Kapacita mateřské školy je 95 dětí. Máme celodenní provoz od 06:00 do 16:00 hodin. Součástí objektu je školní kuchyň.

> Otevírací doba

06:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Lanškroun
Ulice: Žižkova 365
Telefon: 465 324 049
E-mail: [email protected]

> Komentáře