Mateřská škola Na Výsluní | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Na Výsluní

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola v klidné části města, nabízející příjemné prostředí, obklopená velikou zahradou vybavenou rozmanitými herními prvky. Děti jsou rozděleny do tří věkově smíšených tříd (3 – 6 let) „Koťata“, „Žabky“ a „Berušky“. Všechny třídy jsou vybaveny vlastní šatnou, sociálním zařízením, hernou a každá třída má k dispozici část zahrady s herními prvky. Výchovně vzdělávací práce probíhá podle školního vzdělávacího programu "Se sluníčkem celý rok". Na školní vzdělávací program navazují vzdělávací programy jednotlivých tříd. Vzdělávání dětí probíhá po celý den a to vyváženým poměrem spontánních a řízených činností. Vlastní výchovně vzdělávací program je doplněn dalšími aktivitami jako je plavecký výcvik, podzimní a jarní odpoledne s rodiči, účast na Olympiádě mateřských škol, pěvecký kroužek. Snažíme se, aby děti prožily něco, co jim přinese radost i poznání. Rozvíjíme zdravé sebevědomí, samostatnost, ohleduplnost a tvořivost dítěte. Naším cílem je Vaše spokojené dítě.

> Otevírací doba

6:15 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Lanškroun
Ulice: Na Výsluní 312
Telefon: 465 324 126
E-mail: [email protected]

> Komentáře