Mateřská škola Červený Potok | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Červený Potok

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

MŠ Červený Potok Maskotem a společníkem naší MŠ je skřítek Póťa, se kterým děti zažívají během vzdělávání karneval300pxspoustu legrace, ale také získávají nové poznatky a zkušenosti. V naší MŠ probíhá předškolní vzdělávání dle školního vzdělávacího programu nazvaného „Objevujeme duhový svět se skřítkem Póťou“, který vychází z RVP PV a je platný od 1.9.2016. k nahlédnutí je v šatně MŠ a také zde odkaz. Budova MŠ Červený Potok se nachází v obci Červený Potok u hlavní silnice vedoucí z Králík do Hanušovic a na Dolní Moravu. K MŠ patří krásná rozlehlá zahrada, která poskytuje mnoho příležitostí k pohybovému i prožitkovému vyjádření dětí, proto ji hojně využíváme při pobytu venku. Za zmínku jistě stojí krásná krajina v okolí MŠ, která vybízí k procházkám do okolí - na louky, pole, ale také do lesa. Provozní doma MŠ je od 6:45 do 16:00 hod. Nadstandardní službou MŠ je ranní svoz a odpolední rozvoz dětí z Králík a z Dolní Moravy. MŠ je jednotřídní s kapacitou 27 dětí. Jedná se tedy o třídu dětí věkově smíšenou. Přijímáme děti od 2 let věku. K těmto dětem máme v MŠ chůvu, která je dětem neustále nápomocna. Pro děti je během roku připravováno a pořádáno mnoho různých akcí, např. Mikulášská nadílka, Vánoční besídka, karneval, oslava Dne dětí, různé výlety. Během roku s dětmi navštěvujeme králickou knihovnu, s předškoláky Základní školu v Králíkách. Také pro děti zařizujeme různá představení v Králíkách nebo přímo v MŠ, např. divadlo, mini muzikál, mini cirkus v MŠ, mobilní planetárium apod. Každoročně je pořádán plavecký a lyžařský výcvik. Školní rok vždy ukončíme „Rozloučením s předškoláky“ kdy se společně s rodiči všech dětí sejdeme na zahradě MŠ. Děti si pro ně připraví malé vystoupení a pak si všichni společně užijeme pěkné odpoledne a rozloučíme se s našimi předškoláky, kteří nám v září odejdou do základní školy.

> Otevírací doba

6:45 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Králíky - Červený Potok
Ulice: Červený Potok 78
Telefon: 465 634 165
E-mail: [email protected]

> Komentáře