Mateřská škola, Albrechtice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola, Albrechtice

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola v Albrechticích se nachází ve středu obce, nedaleko budovy Obecního úřadu. Již od založení je naše MŠ školou jednotřídní, s příjemným rodinným prostředím. Budova mateřské školy má charakter přízemního rodinného domku, který je obklopen pěknou prostornou zahradou s okolní zelení, což dává dětem pocit sounáležitosti s přírodou a její ochranou. V neposlední řadě má velkou výhodu v dostatečné vzdálenosti od veřejné komunikace. Prostory a vybavení školy odpovídají dnešním trendům předškolní výchovy. K dispozici je dětem pěkná herna, která je opticky rozdělena na dvě části, dále je zde samostatná ložnice, kuchyň s přiléhající jídelnou, prostorná umývárna s toaletami a šatna dětí. Všechny místnosti jsou vyzdobené a vybavené tak, aby se zde děti cítily spokojeně, uvolněně a s touhou naučit se a prožít něco nového. Průběžně jsou doplňovány o nové pomůcky a hračky, které děti po všech stránkách přirozeně rozvíjí. S dětmi pracují dvě pedagogické pracovnice, z nichž jedna zároveň vykonává funkci ředitelky MŠ.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Albrechtice
Ulice: Albrechtice 131
Telefon: 465 324 463
E-mail: [email protected]

> Komentáře