Mateřská škola Slunečná | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Slunečná

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola Slunečná, Vysoké Mýto je nejstarší mateřskou školou ve Vysokém Mýtě. Byla postavena jako mateřská škola závodní – n.p. Karosa a provoz byl zahájen 18.11.1968. Nyní je zřizovatelem Město Vysoké Mýto. Mateřská škola se skládá z hlavní budovy s 6 třídami, dvou pavilónů a hospodářské budovy, kde se nachází jedna třída. MŠ je umístěna v klidné okrajové části města, uprostřed velké udržované zahrady, která umožňuje sportovní a oddychové vyžití dětí po celý rok. Je vybavena 6 pískovišti, zahradním domkem, dopravním hřištěm a průlezkami. V mateřské škole je celkem devět tříd, z toho jedna je speciální pro děti s narušenou komunikační schopností. Vnitřní prostory zařízení jsou plně přizpůsobeny k výchově a vzdělávání dětí. Třídy jsou dostatečně prostorné a světlé, součástí třídy je šatna, sociální zařízení a kuchyňka pro přípravu jídla. V hospodářské budově se nachází jedna třída, ředitelna, kancelář vedoucí stravování, kuchyň, sklady potravin a úklid. prostředků, prádelna a sociální zařízení. Provoz naší mateřské škole začíná v 6,30 a končí v 16,30 hodin.

> Otevírací doba

6:30 - 16:30

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Vysoké Mýto
Ulice: Slunečná 220
Telefon: 777 930 664
E-mail: [email protected]

> Komentáře