Naučný les | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Naučný les

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zjistěte jak funguje les v okolí Velké Lhoty na Vsetínsku. S nápadem přišel pan Miroslav Urban, místní včelař, který se věnuje ekologickému vzdělávání. Měl volnou hektarovou plochu lesa a jelikož v době covidové, lidé neměli kam chodit, vše bylo zavřené ... Rozhodl se, že hektarovou plochu lesa otevře veřejnosti a srozumitelnou formou představí, jak funguje les. Vstupenky lze koupit online. Jednoduše přes aplikaci, návod najdete na jedné z tabulí na místě nebo na webových stránkách předem. Po zaplacení si můžete stáhnout, vytisknout a přijít již s vytištěnými papíry. K rodinné vstupné, dostanete přídavek, ručně ilustrovanou zábavnou hru. Vše funguje online. Samotný naučný les ponechává v co nejpřirozenějším stavu. Rostou tu především modříny, jedle a borovice, dobře zachována jsou jednotlivá patra lesa. Lidé se na jednotlivých zastaveních dozvědí, jak les funguje a co přináší lidem, jak hospodaří s vodou, jak komunikují stromy či na které živočichy tu lze narazit. V lese jsou i různá posezení, je možné si tu například na ohni uvařit kávu, pojíst nebo jen tak odpočívat.

> Otevírací doba

Celoročně

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Velká Lhota na Vsetínsku

> Komentáře