Mateřská škola Koldín | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Koldín

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Budova mateřské školy Koldín, okres Ústí nad Orlicí byla postavena v roce 1977 na kopečku nad středem obce. Jedná se o přízemní objekt rozdělený na prostory MŠ a obecní byt. Zřizovatelem školy je obec Koldín. Původní kapacita MŠ na 25 dětí byla rozšířena rekonstrukcí ve školním roce 2010/11 na 40 dětí. Pro školní rok 2012/13 je schválena výjimka pro 45 dětí, o které se starají čtyři kvalifikované učitelky s úvazkem 3,5. V MŠ jsou dvě třídy. Menší pro 17 dětí a větší pro 28 dětí. Každá třída má svůj vlastní vchod. K mateřské škole patří rozlehlá zahrada. Přístup na ni je možný hned po průchodu hlavní bránou k MŠ, ale i z větší třídy terasovými dveřmi. Školní jídelna se nachází přímo v budově školy. Zajišťuje dětem celodenní stravování dle zásad zdravé výživy. K pobytu dětí venku je často využíván blízký les a krásné přírodní prostředí, obklopující celou mateřskou školu. MŠ je navštěvována především dětmi z Koldína. Ale díky krátké vzdálenosti je využívána i dětmi z okolních vesnic, např. z Běstovic a z blízké Chocně (6 km). Je to typická vesnická školka, kde děti žijí v těsném kontaktu s přírodou.

> Otevírací doba

6:30 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Koldín
Ulice: Koldín 21
Telefon: 465 489 145
E-mail: [email protected]

> Komentáře