Mateřská škola Česká Třebová, Vinohrady | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Česká Třebová, Vinohrady

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Naše mateřská škola se nachází nedaleko vlakového a autobusového nádraží. Má čtyři třídy s celkovou kapacitou 112 dětí plus jednu třídu s kapacitou 24 dětí na odloučeném pracovišti v ulici Semanínská. O děti pečuje jedenáct učitelek a asistentka pedagoga. Pracuje zde sedm provozních zaměstnanců. Budovu školy tvoří tři pavilony, dva dvoupodlažní pro děti a jeden jednopodlažní hospodářský. Pavilony jsou vzájemně propojeny. Třídy jsou velké, prostorné a světlé. Jsou uzpůsobeny tak, že zde děti nacházejí potřebné zázemí, bezpečí, ale i dostatek soukromí. Třídy jsou vybaveny novým moderním nábytkem a disponují množstvím hraček, her a pomůcek, které se pravidelně doplňují a obměňují. Máme zde nově vybavenou oddělenou učebnu, která slouží jako prostor pro kroužky nebo skupinové činnosti zejména pro přípravu předškoláků. Vlastníme digitální interaktivní přístroj TRIBOX, který mohou využívat všechny třídy, protože je přenosný. Mateřskou školu obklopuje velká, nově vybavená zahrada, s asfaltovým hřištěm, čtyřmi pískovišti, dvěma brouzdališti i svahem na sáňkování a bobování, kterou děti využívají celoročně. Na zahradě je k dispozici budova s WC, umývárnou a místem pro uložení venkovních hraček a pomůcek. Disponujeme hračkami na písek, do brouzdaliště,na hřiště, koloběžkami a odrážedly, boby a lopatami, hrably, nářadím, zahradnickým náčiním, domečky, stolečky a židličkami. V zahradě se tyčí vzrostlé stromy. Zvláště velkou radost nám dělají jírovce, ze kterých máme každoročně velikou úrodu kaštanů. Každá třída pečuje o vlastní záhon, kde pěstujeme například hrášek, ředkvičky, rajčata nebo mrkev. V přední části školky „na dvorečku“ jsou nově instalované tabule ke kreslení křídami, rozvoji fantazie a grafomotoriky.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Česká Třebová
Ulice: Tylova 624
Telefon: 465 531 127
E-mail: [email protected]

> Komentáře