Naučná stezka Půjdem spolu do Betléma | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Naučná stezka Půjdem spolu do Betléma

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

7 km, čas 2-3 hodiny Zavedeme vás z Kuksu do Braunova Betléma a zpět. Uvidíte vrchol českého baroka – do skal vytesanou galerii soch Matyáše Brauna. Celá trasa je 7 km dlouhá. Doporučujeme pevnou obuv. Cesta je schůdná za jakéhokoli počasí. Začíná i končí na parkovišti u vjezdu do Kuksu. Naučná stezka Braunovým Betlémem a celou barokně komponovanou krajinou v okolí Kuksu vás provede Naučná stezka Půjdem spolu do Betléma. Sedm kilometrů dlouhý okruh má celkem 20 zastávek a je v terénu vyznačen pásovým značením Klubu českých turistů. Okruh z Kuksu do Braunova Betléma sleduje červenou turistickou značku; zpáteční cesta vede po žluté značce. Cedule naučné stezky nechala vyrobit a osadit Revitalizace KUKS v roce 2013 díky evropským fondům. Nechce se vám pěšky? K Braunovu Betlému můžete z Kuksu dojet i autem. Hnědé směrovky na křižovatkách vás dovedou až na parkoviště u vchodu do areálu Braunova Betléma u obce Hřibojedy. Odtud vás čeká nenáročná 30minutová procházka přímo k sochám Matyáše Brauna a zpět k vozu.

> Otevírací doba

volně přístupné

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Hospital Kuks
Ulice: Kuks 12
Telefon: 499 422 423
E-mail: [email protected]

> Komentáře