ZÁMECKÁ STOPOVAČKA | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

ZÁMECKÁ STOPOVAČKA

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

JAK ZABAVIT DĚTI PO DOBU JEJICH NÁVŠTĚVY AREÁLU ZÁMKU, KTERÝ JE ČÁSTEČNĚ V REKONSTRUKCI? Dát jim do ruky ilustrovaný plánek s tajemnými úkoly a nechat je hledat a řešit zámecké hádanky. Zámek totiž nebyl po celou svou historii jen šlechtickým palácem. V průběhu staletí plnil i jiné, leckdy překvapivé funkce. Zábavná, ale také poučná hra zavede nejmenší návštěvníky pár stovek let zpátky, aby poznali málo známé dějiny pardubického zámku. Hrací plánek si zájemci mohou zdarma vyzvednou ve schránce umístěné v zámecké bráně a po absolvování Stopovačky získají v zámecké pokladně i drobnou odměnu na památku. Hru je možné hrát celoročně v době otevření zámeckých valů a nádvoří. Hra je určena primárně pro děti od 6 do 12 let. Po absolvování hry si úspěšní stopaři v zámecké pokladně (pouze v době jejího otevření) z osudí vylosují i drobnou odměnu na památku. Kromě zámeckých magnetek, her, 3D pohledů v ní čekají třeba lízátka a na šťastlivce dokonce maskot zámku – plyšový páv.

> Otevírací doba

volně přístupné v době otevření nádvoří zámku

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Pardubice
Ulice: Zámek 2

> Komentáře