Mateřská škola U Dvora | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola U Dvora

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Jsme městská pětitřídní školka pavilónového typu. Tři budovy - propojené spojovací chodbou - obklopuje prostorná školní zahrada s pískovišti, skluzavkami a umělým kopcem pro zimní radovánky. V blízkém okolí školky je ZŠ, kde je umístěna jedna z našich tříd. Dále je v sousedství zdravotní středisko, kulturní dům, kino, pošta a nedaleko je vlakové i autobusové nádraží. Čtyři třídy jsou heterogenní ( věkově smíšené ) - zpravidla pro děti od 3 do 6 let. Jedna třída je určena pro nejstarší předškoláky a děti s odkladem školní docházky. Do mateřské školy integrujeme děti s různými druhy postižení, děti s odlišným mateřským jazykem i děti s potravinovými výjimkami a dietami. Budovy jsou zrekonstruované a moderní. Modernizace interiérů probíhá postupně každý rok. Prostory určené dětem jsou dostatečně velké, prosvětlené a vzdušné. Pracuje zde kvalifikovaný pedagogický personál a potřebný počet provozních zaměstnanců zajišťujících chod kuchyně a úklid.

> Otevírací doba

6:15 - 16:15

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Letohrad
Ulice: V Aleji 708
Telefon: 731 155 263
E-mail: [email protected]

> Komentáře