Mateřská škola Kamarádi | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Kamarádi

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola byla uvedena do provozu v roce 1985 jako zařízení pro potřeby předškolního vzdělávání. Sídlíme blízko centra města v zástavbě rodinných domů. Zřizovatelem je Město Vysoké Mýto a v současné době máme pět tříd. Třídy spolu se školní jídelnou jsou umístěny ve třech jednopatrových pavilonech, které jsou navzájem propojeny spojovací chodbou. Mezi pavilony uprostřed je atriový dlážděný dvůr. Společně s dětmi jej užíváme každý den po většinu roku, ale především za méně příznivého počasí, kdy si nelze hrát na travnaté části zahrady. Přírodní zahrada je nedílnou součástí mateřské školy a je výsledkem rekonstrukce v roce 2015 s využitím grantové dotace a finanční podpory zřizovatele. Nabízí našim dětem řadu příležitostí k přirozenému pohybu. Máme k dispozici zastíněné pískoviště, dřevěné herní prvky, přírodní učebnu, umělý svah na sáňkování, vrbové iglú, mlhoviště a vodní hřiště, bylinkovou zahrádku, hmyzí hotely pro pozorování života hmyzu a mnoho dalšího pro dětské objevování.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Vysoké Mýto
Ulice: Žerotínova 60
Telefon: 465 424 480
E-mail: [email protected]

> Komentáře