Mateřská škola Dolní Dobrouč | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Dolní Dobrouč

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Naše mateřská škola je vesnická škola pavilonového typu nacházející se v podhůří Orlických hor. Ve dvou krajních pavilonech jsou vždy dvě třídy, jedna v přízemí, druhá v patře, prostřední pavilon je hospodářský. Má kapacitu 100 dětí, vlastní kuchyň a jídelnu. V letošním roce jsou v provozu 4 heterogenní třídy a působí zde 13 zaměstnanců. Pracujeme podle ŠVP vycházejícího z RVP pro předškolní vzdělávání. MŠ byla otevřena v roce 1983, protože původní škola nevyhovovala kapacitou ani vybavením. Má rozlehlou a členitou zahradu, která vytváří ideální podmínky pro hry dětí venku ve všech ročních obdobích. Na travnaté ploše je plno vzrostlých stromů, které v létě stíní při hrách na průlezkách, skluzavkách nebo pískovištích, na podzim jsou rájem pro tvořivost z přírodnin. Hrací prvky na zahradě dosloužily a je třeba postupné rekonstrukci zahrady. Chceme, aby se zahrada stala nejenom místem pro dětské hry, ale i prostorem ke vzdělávání, tvoření a učení dětí.

> Otevírací doba

6:15 - 16:15

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Dolní Dobrouč
Ulice: Dolní Dobrouč 448
Telefon: 465 543 112
E-mail: [email protected]

> Komentáře