Mateřská škola Řepníky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Řepníky

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Areál mateřské školy je dostatečně prostorný. Přiléhající zahrada s terasou dětem umožňuje dostatečný pobyt na čerstvém vzduchu po celý rok. Mateřská škola má jednu (věkově smíšenou) třídu. Navštěvují ji děti ve věku od 2,5 do 6 let ( v případě odkladu školní docházky do 7 let). Věkově smíšená třída umožňuje vést děti k vzájemné ohleduplnosti, spolupráci a vlastní samostatnosti, výhodou je také vzájemná docházka sourozenců do jedné třídy MŠ. Maximální kapacita MŠ je 25 dětí. Provoz mateřské školy vzájemně spojuje děti, rodiče i pedagogické pracovníky, kteří se dětem celodenně věnují během jejich pobytu v mateřské škole. Koncepčně je v současné době vytvářena mateřská škola tzv. ,,rodinného typu“. V budově mateřské školy byla vybudována školní jídelna a kuchyň, která slouží pro mateřskou školu i pro žáky základní školy. Její maximální kapacita je 50 strávníků.

> Otevírací doba

6:30 - 15:30

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Řepníky
Ulice: Řepníky 34
Telefon: 469 671 653
E-mail: [email protected]

> Komentáře