Lanový park Trutnov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lanový park Trutnov

> Otevřeno

květen, červen, červenec, srpen, září

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

V areálu se v korunách vzrostlých stromů nachází lanový park, který je rozdělen na dvě části. První část je klasický lanový park ve výšce 4 - 6 metrů nabízí celkem 17 lanových překážek s možností volby lehkého a těžkého okruhu. Na těchto překážkách si zájemci vyzkouší svou obratnost, vytrvalost a sílu. Lanový park bude přístupný návštěvníkům od výšky 140cm. Druhou částí parku jsou 3 překážky s jištěním top-rope, které budou využívány převážně při jednorázových akcích. Od 18. 5. 2020 je, z organizačních důvodů, vstup do lanového parku o víkendu (sobota/neděle) podmíněna vytvořením rezervace, která musí být provedena2 dny před plánovanou návštěvou. Rezervaci lze vytvořit přes webový formulář nebo na recepci SVČ. Organizované skupiny nad 10 osob je nutné kontaktovat správce e-mailem nejméně 14 dní před plánovanou návštěvou. Správce lanového parku – Jakub Rak, e-mail: [email protected], tel.: 731 113 759

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Trutnov
Ulice: Na Nivách 568
Telefon: 731 113 759
E-mail: [email protected]

> Komentáře