Vzdělávací centrum Smart Bricks | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vzdělávací centrum Smart Bricks

Foto: Smart Bricks

> Videogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

1  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Projekt Smart Bricks® vznikl především proto, že jsme jako mnozí rodiče hledali vzdělávací kroužky v Brně, které by přinesly do života našich dětí spoustu zábavy, vyplnily jejich touhu poznávat okolní svět a současně jim nenásilnou formou rozšířily obzory. Toužili jsme poskytnout smysluplné mimoškolní aktivity, během kterých děti nebudou příliš zatěžovány poté, co již zažily náročný den ve škole a školce. Důležité je pro nás také prostředí, v jakém děti tráví volný čas – trváme na bezpečí, funkčnosti, estetičnosti a modernosti. V neposlední řadě pak chceme, aby z našich volnočasových aktivit pro děti profitovali i rodiče. A tak u nás zažívají radost i dospělí, například u šálku kávy, tvůrčího stavění (to platí hlavně pro tatínky) nebo využití volného času k nákupům v blízkých centrech (maminky:-), zatímco se u nás děti vzdělávají a hrají si. Vytvořili jsme nový koncept mimoškolního vzdělávání v Brně, který staví na využití hraček jako jsou LEGO roboti od LEGO® Education. Děti navštěvují LEGO® vzdělávací kroužky, ve kterých objevují nové informace z oblasti matematiky, fyziky a mechaniky a zažívají úspěchy u pochopení základů programování a robotiky.

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Jihomoravské náměstí 1
Telefon: +420777730789
E-mail: [email protected]

> Komentáře