Maledivy na Vánoce a Silvestra | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Maledivy na Vánoce a Silvestra

Foto: fulmayatravel

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Kouzelné a exotické Maledivy Zajděte si sem s dětmi na Vánoce a Silvestra !!! Pokud přemýšlíte, zda se dá jít do takové dálky s dětmi - dá a úplně v pohodě. Ověřené zkušenostmi. Na Maledivy jsme již cestovali s desítkami dětiček, a to i těmi nejmenšími. Neznáme exotickou zemi, která by byla více "baby-" a "child friendly". I ty nejmenší děti zvládají let skvěle a na ostrovech se cítí jako v ráji. Podívejte se na náš fotoalbum zde: https://bit.ly/3mLC0zX Fotky totiž mluví samy za sebe! A co tak vánoční nebo silvestrovské Maledivy? Pokud ještě nemáte na svátky plán a táhne vás to do tepla, tam, kde se také v prosinci můžete opalovat a koupat, zažít si skutečnou exotiku, Maledivy jsou ideální volba. Čeká tu na vás nádherná bílá pláž s jemňoučkým pískem, tyrkysová laguna, tropická příroda, exotické chutě a vůně. Zkrátka romantický malilinkatý ostrůvek uprostřed Malediv, který vyzývá k odpočinku a relaxování. A k tomu příjemné ubytování v jednom z našich rodinných penzionů nebo komfortních hotelů. -------------- TERMÍNY: 23. 12. (+1) 2020 - 31. 12. (+1) 2021 25. 12. (+1) 2020 - 2. 1. (+1) 2021 28. 12. (+1) 2020 - 5. 1. (+1) 2021 30. 12. (+1) 2020 - 7. 1. (+1) 2021 -------------- Bydlet budete v guesthouse nebo v hotelu, který za rozumnou cenu poskytuje kvalitní servis a ubytování. Nabízíme různé typy ubytování i stravování (od BB až po all inclusive) Pokud se rozhodnete pouze pro snídaně, řekneme vám, kde a jak si jednoduše a za dobrou cenu zabezpečíte i zbytek stravování (od 3USD porce jídla). Všechny naše ubytovací zařízení se nacházejí nedaleko pláže, kde můžete při šnorchlování pozorovat neskutečný podmořský svět. Pobyt si můžete zpestřit výlety a exkurzemi - dobrodružná šnorchlovačka, piknik na sandbanku (romantický bílý neobydlený ostrůvek uprostřed moře), kempování a grilovačka na piknikovém ostrovu, výlety za delfíny a mantami, výlety na jiné lokální ostrovy... Kdo chce, může absolvovat i noční šnorchlovačku (nezapomenutelný zážitek!), potápět se, kajakovat, zažít romantickou večeři na pláži ... je toho hodně a je to fakt pestré, takže nudit se opravdu nemusíte (pokud se nudit právě nechcete! :) -------------- Komplet cena dovolené (7 nocí na ostrově se snídaní, transferem i letenkami pro čtyřčlennou rodinu) od 3900 EUR Nabízíme také možnost delších pobytů nebo vypracování dovolené podle vašich individuálních představ a potřeb. -------------- OBJEDNÁVKY a INFO: Fulmayatravel - Cestovka Doroty Nvotové, kontakt přes fb zprávu (fb Maledivy JINAK, fb Fulmayatravel), mailem na [email protected] nebo [email protected], telefonicky nebo WhatsApp: 00421911786777

> Otevírací doba

> Kontakt

Kraj: Slovensko
Město: Bratislava
Ulice: Partizánska 2
Telefon: 00421911786777
E-mail: [email protected]

> Komentáře