rozhledna Rubačka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

rozhledna Rubačka

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Dvanáctimetrová kovová rozhledna z roku 2009, postavená nad střechou vodojemu. Výhled z otevřeného ochozu ve výšce 7 metrů je omezen pouze severovýchodním směrem (Velké Meziříčí se známým dálničním mostem). Cesta k rozhledně je velmi jednoduchá. Z hlavní silnice Třebíč – Velké Meziříčí odbočuje na konci obce Oslavička doleva silnice směrem na Nový Telečkov. Po hrázi rybníka se pak vzápětí přejede ještě přes železniční trať a na vrcholu prudkého kopce se zatočí doprava. Hladce uježděná lesní cesta nás pak neomylně stále vzhůru dovede po čtyřech stech metrech až k vodojemu. Na dvou lesních křižovatkách se vždy odbočí doleva, do prudšího kopce. Pouze poslední stovka je příkrá. Vzhledem k jemnému povrchu lesní cesty je tato rozhledna sjízdná opatrně i na silničním kole. Suvenýry v informačním centru ve Velkém Meziříčí.

> Otevírací doba

Volně přístupná

> Kontakt

Kraj: Vysočina

> Komentáře