Mateřská škola Milady Horákové | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mateřská škola Milady Horákové

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Mateřská škola čtyřtřídní je umístěna v centru města Svitav, v blízkosti krytého plaveckého bazénu. Skládá se ze tří budov pavilónového typu a rozlehlé zahrady. Dvě dvoupodlažní budovy zahrnují třídy dětí, označené názvy: Zvoneček, Berušky, Sluníčka, Broučci. Každá třída má k dispozici celé patro. Ve třetí budově je hospodářské zázemí školy – ředitelna, kancelář účetní, sociální zázemí pro provozní zaměstnance, přípravna stravy a příslušné skladovací prostory. Budovy jsou spojeny vytápěnou chodbou. Přístup do obou pavilonů je zabezpečen zařízením na čipové karty. Vybavení školy odpovídá rozvojovým potřebám školy a je postupně obměňováno v závislosti na objemu finančních prostředků. Vedení školy průběžně vyhodnocuje stav materiálních podmínek pro vzdělávání. V souladu s koncepcí školy a ve spolupráci se zřizovatelem se snaží zajistit takový stav materiálních podmínek, aby umožnil vzdělávání každému dítěti dle jeho individuálních vzdělávacích potřeb.

> Otevírací doba

6:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Svitavy
Ulice: Milady Horákové 27
Telefon: 734 862 507
E-mail: [email protected]

> Komentáře